אוטו שארמר | מאגו לאקו: מנהיגות מתוך העתיד הטוב שמבקש להתממש | וובינר

אדם מהעולם – פרויקט מפגשי האונליין המיוחדים של הוצאת אדם עולם

והפעם…

פרופ' אוטו שארמר הוא פרופ' לכלכלה וניהול באוניברסיטת MIT בבוסטון. בוגר חינוך ולדורף שהפך להיות חוקר, הוגה ומרצה מבוקש בתחום המנהיגות האישית והארגונית. מפתח תאוריית ה-U, מייסד ה-Presencing Institute וקהילת GAIA העולמית. יועץ לאו"ם בתוכנית 2030 Agenda, חבר ב- the World Future Council וזוכה של מספר פרסים בינלאומיים, ביניהם פרס עבור קידום תודעת האנושות מהרשת הבינלאומית לפיתוח ארגוני (ODN). 

מטרת עבודתו של שארמר היא התמרת הגישה הקפיטליסטית מחשיבה אנוכית למודעות גבוהה יותר (מאגו לאקו), והובלת שינויים אישיים, ארגוניים וגלובליים, המבוססים על מודעות אדם-עולם ובאמצעות המכון שהקים להכשיר מחוללי שינוי חברתי.

במפגש זום מיוחד למנויי אדם עולם נכיר את הביוגרפיה של אוטו, נשמע ממנו על תאוריית ה-U שפיתח, נלמד את עקרונותיה ונחשף לכלים ליישמה בחיינו האישיים והמקצועיים. רבע השעה האחרונה של המפגש עם אוטו, שאורכו שעה, יוקדש לשאלות מהמאזינים. 

החצי השני של המפגש יהיה בהנחייתה של ניצן פימנטל, יועצת ארגונית החוקרת את עבודתו של אוטו שארמר. ניצן תרצה על הקשרים הרעיוניים שבין רודולף שטיינר לאוטו שארמר, ותמשיך לענות על שאלות שיגיעו מהקהל. 

משך המפגש כשעתיים. 

החצי הראשון עם שארמר יהיה באנגלית. 

החצי השני עם ניצן יהיה בעברית. 

המפגש הוקלט, תומלל ותורגם והוא זמין לרכישה כאן. לאחר הרכישה ישלח אליכם קישור אישי במייל.

 75.00 כולל מע"מ

במלאי

1
העגלה שלך