סקס זה כמו מטקות: 300 מילה בזכות המשחק הזוגי הכי טוב שאני מכיר [איגרת 266]

סקס זה כמו מטקות: 300 מילה בזכות המשחק הזוגי הכי טוב שאני מכיר [איגרת 266]

300 מילה בזכות המשחק הזוגי הכי טוב שאני מכיר

הכותרת של הטור הזה לא רק מושכת תשומת לב, היא לגמרי נכונה. לקחתי אותה מקמפיין לחינוך מיני של משרד הבריאות, שעושה השוואה בין סקס למטקות. אבל מכיוון שהמנדט שלי כאן הוא משחקים (ולא משחקים מקדימים), אני אדבר רק על מטקות ואתם תעשו את ההשוואה לבד.

מטקות הוא משחק מאוד מיוחד. זה משחק זוגי לא-תחרותי, שאין בו מנצח או מפסיד, ורק הפרט הזה כבר הופך אותו לנדיר ויקר ערך בעולם התחרותי שלנו. כל המהות של משחק המטקות היא שלא משחקים אותו אחד נגד השני אלא אחד בשביל השני. המאמץ הוא להעביר את הכדור אל הפרטנרים שלכם באופן הכי מדויק ונכון בשבילם: לא חלש מדי ולא חזק מדי, לא גבוה מדי ולא נמוך מדי. ככל שתכירו את הפרטנרים שלכם טוב יותר ותפתחו הקשבה ליכולות שלהם ולרצונות שלהם, כך המשחק יהיה מהנה יותר בשבילם, וכמובן להפך, ככל שהפרטנרים שלכם קשוב לכם, כך המשחק מהנה יותר בשבילכם.

"חופים בתל-אביב", 1931 . צילום: דרור אבי

"חופים בתל-אביב", 1931 . צילום: דרור אבי

גם משך המשחק – עד שהכדור נופל - הוא אלמנט משמעותי במטקות. מצד אחד, שני השחקנים מנסים למשוך את המשחק כמה שיותר זמן; מצד שני, הם מנסים ליצור משחק מעניין, מפתיע ומלהיב. לפעמים, מרוב התלהבות, הכדור נופל מהר מדי. יש כאן מתח מובנה בין משחק ארוך אבל משעמם, למשחק מלהיב אבל קצר.

אמרנו שמטקות זה משחק זוגי? זה המיינסטרים, אבל בהחלט אפשר לשחק גם בשלישייה. ואפשר גם לבד, אם כי זה פחות מהנה. יש איכות מיוחדת למשחק עם פרטנר קבוע, ואיכות אחרת למשחק חד-פעמי עם פרטנר שרק עכשיו פגשת.

שלא כמו במשחקים תחרותיים, ככל שהפרטנר שלכם טוב יותר – כך גם אתם טובים יותר. אם הפרטנר שלכם התעייף, למשל, זה לא עובד לטובתכם, להפך. ובכלל, מטקות זה משחק שמשחקים רק כששני הצדדים שמחים ומתלהבים לשחק. אם הפרטנרים שלכם "עושים לכם טובה" שהם משחקים, עדיף לא לשחק בכלל.

אז, קדימה, הקיץ הגיע, לכו ליהנות. ו -- (עכשיו תפסיקו להשוות לסקס!) -- תנו לילדים שלכם מטקות! זה משחק שלגמרי מלמד כישורי חיים.

תגובות

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם. שדות החובה מסומנים *

*

העגלה שלך