חברה

רשימת כתבות

החופש הגדול

חינוך ביתי, חיים בטבע, התעוררות רוחנית, התיידדות עם השמיים, יציאה מהמטריקס, שמיטת כל התפקידים – אלה הן חלק מהתשובות שקיבלתי במסע החיפוש הווירטואלי שלי אחר חופש. קיבלתי השראה, היו שלום. אני נוסעת לבדולינה קרא עוד »

פרק 18: כסף יכול לרפא | עם אריה בן דוד

מדוע כסף הוא המרכיב הרוחני בכלכלה? מה הבעיה במערכת הכלכלית הנוכחית וכיצד היא הורסת את המרקם האנושי? איך יוצרים כלכלה שמשרתת אנשים ולא הורסת ומנצלת את הסביבה? ואיך נראית בנקאות אנתרופוסופית? שיחה עם אריה בן דוד, אמן, מורה לאנתרופוסופיה ויזם כלכלי מסוג חדש קרא עוד »

8 / עם מצלמה ומגאפון

לבלפור מתנקזים כעסים, פצעים, אלימות, גזענות; לבלפור מתנקזות חמלה, סולידריות ותקוות; לבלפור מתנקזים אזרחים ושוטרים, ימנים ושמאלנים, חילונים ודתיים, חושפי שחיתויות, יושבי קרנות, דגלים שחורים, בנדנות ורודות. יש אנשים שכבר חצי שנה עולים כל מוצ"ש לבלפור ומצלמים. אני אחת מהם קרא עוד »

4 / בלפור של מעלה

שמאל מול ימין, עושר מנקר עיניים מול המונים רעבים, חזון ציוני מול עמי אזור מנושלים – כל אלה (כן, גם הקורונה) אינם אלא חיזיון. פרקים במחזה שמעלות ישויות רוח כבירות על בימת העולם, במאבק בין כוחות מיכאליים לכוחות לוציפריים ואהרימניים בשאלת התפתחות האני האנושי. שיחה עם ד"ר ולדימיר פוליאק קרא עוד »

העגלה שלך