הסיבות האיזוטריות לסכסוך במזרח התיכון

שער גליון הסיבות האיזוטריות לסכסוך במזרח התיכון

גליון 18 | חורף 2012

חרדי חסר פחד: הכירו את ח"כ הרב חיים אמסלם | חינוך ולדורף, צהרונים והמציאות המודרנית | זמן המאיה. 2012, לא מה שחשבת | חינוך ולדורף – השאלות הנפוצות ביותר | תקופת הבילויים של ד"ר רודולף שטיינר | אנתרופוסופיה ואומנות הציור | בריאות: תזונה לפי טמפרמנטים | וגם: יוטקה הרשטיין חוזרת עם מתכון למרק חורפי

רשימת כתבות

5 שאלות עם יפתח בן אהרון

יפתח בן אהרון נולד בקבוץ גבעת חיים בשנת 1965 , בן לסופר והוגה הדעות יריב בן אהרון ונכד ליצחק בן אהרון, ממייסדי המדינה. מגיל צעיר מאוד צייר ועסק באמנות. לקריאה לחצו >> 5 שאלות עם יפתח בן אהרון קרא עוד »

קורט מלח ותקווה

מה הגיוני לאכול בימים כאלה של חורף? כשאנו שומעים חדשות, יש לנו את כל הסיבות שבעולם להיות מודאגים. העולם נמצא במשבר; שנת 2012 הגיעה ואני לא יודעת מה היא צופנת לנו, מה המשמעות של היפוך הקטבים או סיום לוח השנה של המאיה, אבל זה ברור שמשהו קורה. לקריאה לחצו >> גיליון 18 אוכל טוב יוטקה הרשטיין   קרא עוד »

גיליון 18 – דבר המערכת

שנת 2012 הלהיבה את דמיונם של רבים לתקופה מסוימת בגלל סיום לוח השנה של המאיה והופעתן תיאוריות של סוף העולם הקשורות למאורע זה. אולם במרוצת הזמן, כטיבן של תיאוריות סוף העולם ובעידודו של סרט האסונות ההוליוודי " 2012 ", הפך הנושא לנלעג והדיון על סוף העולם נדחק לשוליים. לקריאה לחצו >> גיליון 18 דבר המערכת נועם שרון קרא עוד »

זמן המאיה

בסוף שנת 2012 מסתיים לוח השנה של תרבות המאיה. דבר זה הביא לפריחה של תיאוריות סוף העולם שהפכו את הנושא לשנוי במחלוקת, במיוחד בקרב אלה שחסרים את הידע על תרבות המאיה. מהי תפיסת הזמן של בני המאיה, איזה ידע הם השאירו לנו, ומה העבודה שאנו יכולים וצריכים לעשות לקראת האירוע הקוסמי המתקרב? לקריאה לחצו >> גיליון 18 זמן המאיה טליה ... קרא עוד »

המלך והקוסם

בארץ רחוקה גר מלך שאהב מאוד להרגיש שהוא בעל כוח רב. הוא לא הסתפק בשליטה שהייתה לו, ורצה שכולם יתפעלו ממנו ומעוצמתו. תכופות שאל המלך את יועציו וידידיו, אם הוא בעל הכוח הרב ביותר בממלכה. על שאלתו זו ענו הכול שהוא חזק מאוד, אך הוסיפו שהקוסם הוא בעל כוח מיוחד, שאין לאף אחד אחר, כיוון שהוא יכול לנבא את העתיד. ... קרא עוד »

העגלה שלך