תוכן מקודם

רשימת כתבות

אנשי הברזל: להעניק לגוף שלנו את המינרל החשוב ביותר

אורח חיים בריא פירושו הקפדה על תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, מנוחה מספקת ובמידת הצורך, גם השלמה של חוסרים של ויטמינים ומינרלים באמצעות תוספי תזונה. אחד המינרלים החיוניים ביותר לגופנו הוא הברזל. הברזל נחוץ למגוון רב של תפקידים חשובים: לשאת את החמצן לכל האיברים והתאים, לתפקוד קוגניטיבי תקין, לתפקוד מערכת החיסון, לבריאות העור, השיער והציפורניים ועוד. עם זאת, מחסור בברזל הוא ... קרא עוד »

כורכומין: תוסף כורכום חדשני מבית אקוסאפ

כיצד תורם הכורכום לבריאותנו? הוא אחד התבלינים הנפוצים ביותר במטבח הישראלי, אך מלבד השימוש הקולינרי בו, צמח הכורכום, שמוצאו בדרום מזרח אסיה, שימש במשך אלפי שנים ברפואה האיור-וודית (רפואה הוליסטית שמקורה בהודו), ברפואה הסינית, וברפואת הצמחים המערבית, לריפוי מגוון רחב של מחלות שונות. סגולותיו הרפואיות של הכורכום הכורכומין הוא אחד הרכיבים הפעילים בשורש הצמח, והוכח במחקרים רבים כאנטי דלקתי. מחקרים ... קרא עוד »

יתרונות השיא של ויטמין C

נראה כאילו הקשר בין חיזוק המערכת החיסונית וצריכת ויטמין C היה חזק מאז ומעולם. נכון, היתרונות שלו ידועים ברחבי העולם כבר מעל ל-250 שנים, אבל הטכנולוגיה הולכת ומשתפרת (ליפוזומלית), המידע על המינונים הולך ונעשה יותר ויותר מדויק (תלוי בגיל ובמין) ויותר פשוט לבחור בתוסף שמושלם עבורך קרא עוד »

3 סיבות לבחור בוויטמין D איכותי מבית אקוסאפ

גם כשהשמש קופחת, הסיכון למחסור בויטמין D גבוה. למה כל כך חשוב שיהיה לנו מספיק וויטמין D, למה חשוב להתמקד דווקא ב-D3 ואיך לוודא שאנחנו עושים את הבחירה הטובה ביותר לגופנו? מידע מאיר עיניים על "ויטמין השמש" קרא עוד »

העגלה שלך