תגית: כנס אדם עולם

רשימת כתבות

כנסו כנסו: קול קורא להגשת נושאים ודוברים לכנס אדם עולם [איגרת 192]

כנס אדם עולם הקרוב מציג פורמט חדש: מעגלי שיחה והקשבה, פאנלים, שיתוף הקהילה ועשרות נושאים פוטנציאליים לדיון. רוצים להשפיע על הכנס? מלאו את הסקר שהכנו קרא עוד »

תמונות ראשונות מכנס אדם עולם, למי שלא הגיע ובמיוחד למי שכן [איגרת 133]

200 אנשים התכנסו בערב יום שלישי באודיטוריום על שם קלאצ'קין במוזאון ארץ ישראל, תל אביב, כדי להשתתף בכנס אדם עולם 2015. הקור שבחוץ התחלף באווירה חמה שנבעה ממפגש בין חברים קרובים ורחוקים, קולגות ושותפים לדרך, אשר נהנו ביחד מערב מעורר השראה. בקרוב יעלו כל ההרצאות לאזור המנויים באתר אדם עולם, ותמונות ראשונות עלו לדף הפייסבוק שלנו. מוזמנים להנות ממבחר תמונות, ... קרא עוד »

כנס אדם עולם 2013

כנס אדם עולם הראשון שהתקיים ב 16.12.2013- כינס תחת קורת גג אחת כ 400- אנשים שהגיעו מרחבי הארץ כדי למפגש השנתישארגנה הוצאת "אדם עולם". מלבד המפגש החד פעמי, הכנס כלל מספר הרצאות, הצגה ואף שירה משותפת. למי שהייה ובמיוחד למי שלא, הנה כמה מהמראות והמילים. תודה למי שלקח חלק, נתראה בכנס הבא. קרא עוד »

תפקידה של האנתרופוסופיה במאה ה-21

במלאת 33 שנה לאימפולס ההיסטורי שהתגשם בייסוד של כפר רפאל והרדוף ישנו צורך לדבר על האתגרים החדשים של הפעילות האנתרופוסופית הישראלית. מהרצאתו של דני אמן בכנס "אדם עולם" בביוגרפיה האנושית אפשר להבחין בשני שלבים נפרדים ושונים של התעוררות תודעתית. יש שלב של התעוררות שבדרך כלל מתרחש בשנות העשרים של האדם, וזה השלב שבו האדם מגלה את העצמיות שלו, את הכיוון ... קרא עוד »

כנס אדם עולם – כל ההרצאות, הראיונות ומשהו מתוק לקינוח

  שירת מהקהלה עם תמי הרצברג   דני אמן על תפקידה של האנתרופוסופיה במאה ה21   ד"ר מוטי לוי על הרפואה האנתרופוסופית כמשל ליכולתה של האנתרופוסופיה לתרום   נועם שרון, מנכ"ל ואוצר הוצאת אדם עולם, על יזמות ואנתרופוסופיה ככוח משנה עולם   טל מרדכי מראיין את באי הכנס   ד"ר רן סמואלוב, יבואנית מוצרי ולדה לישראל ונותנת החסות לכנס   ... קרא עוד »

זו הייתה השנה שהייתה בקהילה האנתרופוסופית בישראל – איגרת חגיגית לסיכום שנת 2013 [איגרת 79]

  פרסום באיגרת: הדרך הקלה, המהירה והיעילה להעביר את המסר שלך לכל הקהילה האנתרופוסופית בישראל!   האיגרת - עלון מידע מקוון לחינוך ולדורף ואנתרופוסופיה בישראל  מופץ חינם | גיליון מספר 79, 31.12.13 | ליצירת קשר עם מערכת האיגרת קיבלת את האיגרת מחבר? להרשמה לאיגרת | ליצירת קשר עם אחראי פרסום |  מערכת האיגרת מאחלת לקוראיה שנה אזרחית טובה ומלאה בעשייה זו הייתה השנה שהייתה בקהילה ... קרא עוד »

האם הגיעו ימות המשיח? [איגרת 75]

האם הגיעו ימות המשיח? זאת התחושה שתתעורר בלבו של כל אנתרופוסופיל שיצפה בסרטון הווידאו שהחל להסתובב אתמול ברשת, ובו מראיין שר החינוך, הרב שי פירון, את מנהל בית ספר שקד אלון ירושלמי, אשר קיבל את הבמה להסביר לשר ולצופים מהו חינוך אנתרופוסופי.                  לקריאת המשך המאמר וצפייה בסרטון 16.12.13 | 17:00 - 22:00 ... קרא עוד »

כנס אדם עולם

תודה רבה לכל מי שהגיע לכנס!! אתם מוזמנים ליהנות משלל ההרצאות, הראיונות ומופעי הכנס בסרטונים המצורפים מטה! נתראה בכנס הבא...   שירת מהקהלה עם תמי הרצברג דני אמן על תפקידה של האנתרופוסופיה במאה ה21   ד"ר מוטי לוי על הרפואה האנתרופוסופית כמשל ליכולתה של האנתרופוסופיה לתרום   נועם שרון, מנכ"ל ואוצר הוצאת אדם עולם, על יזמות ואנתרופוסופיה ככוח משנה עולם ... קרא עוד »

העגלה שלך