קווי יסוד לחופש וחיים חברתיים בעולם עם קורונה

⋅ הרצאה ושיחה עם פרופ' הארי סלמן | יום שלישי 11.1.2022 שעה 20:00 ⋅


קווי יסוד לחופש וחיים חברתיים בעולם עם קורונה

⋅ הרצאה ושיחה עם פרופ' הארי סלמן | יום שלישי 11.1.2022 שעה 20:00 ⋅

"ניכוס מחדש (ReClaiming) של עולם הטבע הוא אתגר משותף המתעלה מעל הבדלים פוליטיים ודעות אישיות. באמצעות חיבור מחודש לעולם הטבע, אנו יכולים להתעורר לטירוף של שלטון הפחד מנגיף הקורונה. המשבר העולמי הנוכחי יכול להפוך לרגע שבו נבחר לעצב מחדש את העולם למקום שבו אנו שוב יכולים לחיות בהרמוניה זה עם זה, ועם הטבע."

- הארי סלמן, מתוך ספרו: האיפוס הגדול ודיקטטורת הבריאות: מדריך לחירות בעולם עם קורונה

הארי סלמן (1953) הוא פילוסוף והיסטוריון של התרבות והחברה. מאז 1993 משמש כמורה לאנתרופוסופיה במחלקה לתראפיה באמנות באוניברסיטה המקצועית בליידן, הולנד. כתב עשרות ספרים, ביניהם העולם החברתי כאתר התקדשות.

 

במפגש זום מיוחד למנויי אדם עולם נשוחח על השאלה כיצד נוכל, לאור השינויים שמביאה איתה מציאות הקורונה, ליצור חברה אנושית יותר, שבה אנשים לוקחים אחריות על גורלם הפוליטי, התרבותי, הכלכלי והבריאותי. השיחה עם סלמן תתן לנו גם רקע תאורטי להבנת המציאות החדשה שמתהווה למול עינינו, וגם כלים מעשיים ליצירת מרחבים חברתיים חופשיים ולבנייה של גשרים מעל לפיצול החברתי שנוצר בתוך משפחות, מקומות עבודה ובחברה בכללותה.  

המפגש יורכב מהרצאה ושיחה שבה ניתן יהיה לשאול את הארי שאלות.
משך המפגש כשעה וחצי והוא יתקיים באנגלית.
המפגש יוקלט, יתומלל ויתורגם, ויהיה זמין למנויים באתר אדם עולם או לרוכשים בחנות האתר.

………………………..

ההרשמה להרצאה הסתיימה

………………………..

המפגש עם הארי סלמן הוא האירוע הראשון של "אדם מהעולם" – סדרת מפגשי זום חדשה מבית הוצאת אדם עולם, במסגרתה אנו פוגשים הוגים ויזמים אנתרופוסופיים מעוררי השראה מכל רחבי העולם.
המפגשים יתקיימו מידי 3 חודשים והם נכללים בתוכנית המנויים של אדם עולם, ללא תוספת תשלום.

העגלה שלך