בעקבות לחץ ציבורי: ניצחון ליוזמת עין בוסתן [איגרת 37]

את האיגרת השבועית נקדיש למעקב אחרי ההתפתחויות בעקבות הפרסומים באיגרות האחרונות.

1. ניצחון זמני בעין בוסתן. בהודעה שפורסמה אתמול מטעם הנהלת בית הספר הדו-לשוני בבסמת טבעון נמסר כי ראש מועצת קרית טבעון הביע בפומבי את תמיכתו ביוזמה ואף דחה את מועד השימוע כנגד חמש המשפחות מטבעון ל-12 ביוני. למי שפספס, נספר כי 5 משפחות המתגוררות בקריית טבעון ושולחות את ילדיהם לבית הספר האנתרופוסופי הדו-לשוני הוזמנו למשפט בעוון "אי מילוי חובת הורים". הפרשה, עליה ניתן לקרוא בהרחבה באיגרת של שבוע שעבר, עוררה הדים רבים, ברשתות החברתיות ואף בעיתונות המסורתית: ביום שישי התפרסמה כתבה גדולה בנושא בעיתון הארץ, וביום ראשון השבוע הוקדש לנושא טור המערכת בעיתון. את מכתב התודה שכתבה העמותה לתומכיהם ניתן לקרוא כאן.

מי ייתן ואירוע זה יהיה נקודת מפנה בביוגרפיה של היוזמה החלוצית והמרגשת הזאת.

2. אומרים לנו שיש ממים אנתרופוסופיים ישראלים. בעקבות האיגרת הפורימית, שבה הצגנו את המ"ם האנתרופוסופי הראשון בעברית והזמנו אתכם ליצור ממי"ם מקוריים בעצמכם, הרים דב לוונגליק את הכפפה ויצר סדרה של ממי"ם מקוריים, אמנם באנגלית, אבל made in Israel. ואגב, בעקבות הפרסום נוצר קשר עם יוצרי דף הפייסבוק המקורי ומסתבר שמדובר במשפחה בת 5 נפשות מניו-זילנד, והרעיון ליצור את הדף (שבינתיים צבר מעל 10,000 אוהדים) היה של בתם הצעירה שנמצאת בגיל ההתבגרות.

3. שינוי יום יציאת האיגרת. לאחר בדיקות שערכנו ביחס ליום השיגור המתאים ביותר (שמתם לב?), החלטנו להעביר את פרסום האיגרת מיום שני לשלישי. אנו נמשיך להוציא אותה באופן סדיר, בשעות הערב. פרסומים אפשר להעביר לגיא סימון עד יום שני בשעה 18:00.

רוצים שנכתוב עליכם? כתבו לנו

רוצים לפרסם אצלנו? צרו קשר או התקשרו 054-7360846

 

תגובות

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם. שדות החובה מסומנים *

*

העגלה שלך